MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 11642167
nr 1164 2167
Vitrinskåp
längd: 65 cm, djup: 33 cm, höjd: 131 cm, Sent 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:07:54
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr